mapa

Jesteśmy dystrybutorem całorocznych domów modułowych marki:

Twój dom dopasowany do Ciebie

Firma PREFA Solutions powstała jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku budowlanego, który ze względu na wciąż kurczącą się liczbę specjalistów przy równoczesnym wzroście liczby inwestycji budowlanych oczekiwał od wykonawców rozwiązań efektywnych, szybkich i trwałych. To właśnie prefabrykacja i budownictwo modułowe okazało się właściwą drogą.

 

Jak do tej pory, PREFA Solutions wyprodukowała przeszło 5 tyś. modułów prefabrykowanych na rynki we Francji, Szwajcarii, w Niemczech, Szwecji i w Polsce.

 

PREFA House, to marka PREFA Solutions dedykowana konstrukcji ekologicznych, całorocznych domów modułowych o podwyższonym standardzie.

 

Doświadczenie, jakie zdobyto produkując przez blisko 10 lat pomieszczenia modułowe dla branży hotelarskiej zaowocowało wiedzą, którą wykorzystano tworząc nowy produkt – budynki modułowe oraz moduły dodatkowe.

 

Wymagania, którym przyszło sprostać współpracując z największymi gigantami branży hotelarskiej tj. Radisson, Accor, Marriott, czy OKKO wygenerowały w PREFA House najwyższą jakość.

 

Oferta obejmuje bardzo szeroką gamę całorocznych domów modułowych już od 20m2, które można dowolnie konfigurować i na każdym etapie używania rozbudowywać o dodatkowe moduły mieszkalne oraz dodatkowe jak np.: taras, sauna, grill, sala multimedialna etc..

Główne zalety naszych domów modułowych:

Zapraszamy do domku wystawowego
w Krakowie przy ul. Zakopiańskiej 56

* Po uprzednim umówieniu terminu

Kontakt w sprawie domów modułowych

Jacek Matoga
Doradca klienta biznesowego

 

tel: +48 690 236 634
email: j.matoga@ghsgroup.pl

 

front
salon
02-Prefa-Solutions-PRE
IMG_0363-HDR-JPEG
Kuchnia-1
IMG_0582-HDR-JPEG
36-Prefa-Solutions-scaled-uai-720×480
19-Prefa-Solutions-scaled-uai-720×480
© 2024 Wszystkie prawa zastrzeżone | ASARI CRM - program dla biur nieruchomości